חיות הספארי

U1G25R6IU5
 • 18.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
ערכת חיות הספארי
3 פסלי חיות לבנייה עצמית _ קרנף גירפה ופיל
קובץ PDF להדפסה במדפסת ביתית
1
דף כריכה-לא מחייב הדפסה
4 דפי הוראות-להדפסה ע"ג נייר מדפסת רגיל
4 דפי פיסול -להדפסה ע"ג נייר בריסטול

 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  בקצרה :
  מחיפה ועד באר שבע אספקה עד 3 ימי עסקים
  מחיפה צפונה ומבאר שבע דרומה אספקה עד 7 ימי עסקים


  אספקה ומשלוח
  34. אספקת המוצר תיעשה באחת מהדרכים הבאות, לפי בחירת הלקוח/ה בעת ביצוע הרכישה באתר:
  34.1. איסוף עצמי באמצעות "לוקרים", בכפוף לתיאום מראש עם בעל האתר וזאת תוך 5 ימי עסקים; או
  34.2. משלוח באמצעות חברת שליחויות בכל הארץ (למעט יישובים מעבר לקו הירוק ו/או יישובים הנמצאים בערבה, אילת ורמת הגולן ו/או יישובים שחברת השליחויות תתנגד לשלוח אליהם את המוצרים ו/או חברת השליחויות לא תוכל להתחייב לסד הזמנים האמור) וזאת עד 5 ימי עסקים (למעט אותם חריגים שפורטו לעיל) יש לציין כי המשלוח הינו בתוספת תשלום;
  לאחר ביצוע המשלוח י/תקבל הלקוח/ה את מספר המעקב של המשלוח באמצעותו תוכל/י לעקוב אחרי אספקת החבילה. לעניין זה יצוין ואף יודגש כי שינוע המוצר, מועד קבלתו וכל האחריות לעניינים אלו הינם תחת אחריותה של חברת השליחויות ובהתאם למדיניותה ואין לבעל האתר כל אחריות בעניין זה כלפי המזמין.
  35. מסירת פרטי הלקוח בעת ההזמנה הינם חובה, ויודגש כי אי מסירת פרטים בשלמותם וכתיקונם עלולים שלא לאפשר את השלמת ביצוע ההזמנה ליעדה.
  36. האחריות על נכונות פרטי הכתובת למשלוח הינה על הלקוח/ה.
  37. אם בהזמנה יירשמו פרטי זיהוי שגויים, או בלתי מדויקים להלן פרטים מוטעים לא ניתן להבטיח שהמוצר/ים יגיעו למזמין. במקרה שהמוצר/ים יחזר/ו לבעל האתר בשל פרטים מוטעים שנרשמו בהזמנה או בשל אי-איסוף של המשלוח, תחויב/י המזמין/ה בתשלום בגין דמי הטיפול והמשלוח. אנא הקפד/י למלא פרטים מדויקים, מלאים ועדכניים בגוף ההזמנה.
  38. אם המשתמש/ת ציין בהזמנה כתובת עסקית עליו/ה לציין את שם העסק או את שם את שם החברה ליד שם המזמין/ה.
  39. המוצרים נשלחים באמצעות האפשרויות שפורטו מעלה כגון: איסוף עצמי, חברת שליחויות ולכן מעת העברת ההזמנה למשלוח המשלוח יגיע ללקוח או לנמען או למקבל עד 7 ימי עסקים מהיום שבו הועברה ההזמנה למשלוח והכל לפי סוג המשלוח שנבחר על ידי הלקוח/ה.
  40. בעל האתר או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב, תקלות בשירות המשלוחים, פעולות איבה, סגרים של המשק, מגפות ו/או כוח עליון. במקרים אלה רשאי בעל האתר להודיע על ביטול ההזמנה ולבטל את חיובו/ה של הלקוח/ה.
  רישום פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית ע"פ הוראות חוק העונשין, התשל"ז-1977 ו/או בכל דין אחר.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה
  41. אם ברצון המזמין/ה לבטל עסקת רכישה, עליו/ה להודיע על כך לבעל האתר מיד עם קבלו/ה את המוצר ובלבד שלא נפתחה אריזתו המקורית ו/או לא נעשה בו שימוש, בנוסף יש לציין את סיבת הביטול וכן לאמת את פרטי הרכישה כנדרש ע"י בעל האתר באמצעות חשבונית הרכישה.
  יודגש כי מוצרים אשר נרכשו כקבצים דיגיטליים והורדו לפלטפורמה של המשתמש/ת בין אם באמצעות מחשב ו/או בין אם באמצעות טלפון נייד ו/או באמצעות כל אמצעי אחר, לא ניתן לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בעבורם.
  בנוסף, יודגש כי גם ערכות הנרכשות על ידי הלקוח ומודפסות על ידי המוכר או על ידי היצרן בבית דפוס אינם ניתנים להחזר עם פתיחת האריזה בהתאם לסעיף 6(א)(8) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.
  42. בעל האתר זכאי ורשאי לבטל את הרכישה בכל עת, בהודעה ללקוח/ה ותוך מתן החזר כספי ללקוח/ה.
  43. ביטול עסקה עקב פגם במוצר תותר בהתאם לתנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בתוך ארבעה-עשר (14) ימים ממועד ביצוע האספקה ללקוח/ה למעט על מוצרים שנעשה בהם שימוש, פתיחת אריזתם המקורית בהתאם לסעיף 6(א)(8) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 עליהם לא תינתן אפשרות לביטול עסקה מרגע קבלתם על ידי הלקוח/ה. ואולם אם בעל האתר הסכים לביטול העסקה יוחזרו סכום העסקה בתוספת דמי שמשלוח והכל בתנאי שהתמלאו התנאים כדלקמן:
  43.1. הלקוח הציג הוכחת קנייה המעידה על קניית המוצר ותאריך הרכישה;
  43.2. המוצר הפגום הוחזר לבעל האתר בשלמותו ומבלי שנעשה בו שימוש ומבלי שאריזתו נפתחה ונשארה אטומה;
  43.3. הפגם הינו פגם שהיה קיים במוצר בעת ההגעה ללקוח/ה ולא נגרם בשל שימוש בו.
  44. ביטול עסקה בשל חרטה של הלקוח/ה תינתן בהתאם לאמור לעיל בסעיף 41, תוך 7 ימים מעת קבלת המוצר ובלבד שלא נפתחה אריזתם המקורית ו/או לא נעשה בהם שימוש ו/או הוחזרו לבעל האתר.
  45. למען הסר ספק, מודגש בזה כי במקרים הבאים לא תתקבל הודעת ביטול עסקה ולא יינתן החזר כספי והם:
  45.1 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שאיננו באריזתו המקורית.
  45.2 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שכבר נעשה בו שימוש.
  45.3 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שלא הוחזר לבעל האתר.
  45.4 אם דרישת הביטול היא לגבי מוצר שנרכש כקובץ דיגיטלי והורד לפלטפורמה של המשתמש כאמור בסעיף 41 לעיל.

  46. בהחזרה של מוצר ע"פ האמור בסעיפים: 41 ,43 ,45 לעיל ינוכו 5% מסך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, כדמי ביטול כמו כן תנוכה מסך העסקה עמלת דמי המשלוח אם המוצר נשלח למזמין ושולמו בגינו דמי משלוח.
  47. האחריות להחזרת המוצר אל בעל האתר, לרבות העלויות הכרוכות בכך כגון דמי משלוח בעבור החזרת המוצר, מוטלת על הלקוח/ה בלבד ויודגש כי לא תיתנן אפשרות ללקוח להחזיר את המוצר לבעל האתר באמצעות דואר ישראל אלא על המזמין להחזירו לבעל האתר במסירה אישית בלבד ,ויראו את המוצר כמוחזר לידיו של בעל האתר, אם יהיה בידי המזמין אישור בכתב על כך מבעל האתר.
  48. החזר כספי עקב ביטול עסקה יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה על פי כל דין ולפי מועדי חברת האשראי. למען הסר ספק, ההחזר הכספי יבוצע לפי התשלום אשר שולם בפועל בניכוי דמי ביטול, ולרבות דמי משלוח והכל לפי העניין.
  49. בנוסף לדמי הביטול כמצויין לעיל, רשאי בעל האתר לגבות מלקוח/ה שביטל/ה עסקה באשראי, פייפאל וכו' עמלת ביטול עסקה באשראי בגובה עמלת הביטול אשר נגבית מבעל האתר ע"י חברת האשראי/ פייפאל.
  50. הזכות להחזיר מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981. ולסעיף 6(א)(8) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010.

תוקף הלינק להורדת הקובץ הוא 72 שעות מרגע קבלתו
x

#{title}

#{text}

#{price}