היי,אני משה
בן 51 נשוי לשרון ואבא לאביגיל יפתח אלונה ונינה הכלבה.
במקצועי אני טכנאי קול ועורך וידאו וכיום המפתח והיוצר של חוויה של נייר,חבר מיסד ומנהל קבוצת דגמי נייר בפייסבוק.

תמיד הייתי איש טכני,אמא שלי אומרת שכבר בגיל חמש פירקתי לגורמים את הטרנזיסטור הכחול שהיה במטבח והרכבתי אותו בחזרה,אהבתי מאוד פאזלים,הייתי מרכיב אותם בערמות וכשהשתעממתי מהם בניתי אותם הפוכים ,ילד חמוד וביישן ודי חנון אם לומר את האמת .

בערך בגיל שש התחלתי לבנות דגמי פלסטיק,ואז בגיל עשר,גיליתי את מה שיהפוך לתשוקה מאוד גדולה בחיי בניית דגמים אבל מנייר.
באחד הימים כשבקרתי את סבתי עליה השלום מצאתי אוצר,על אחד ממדפי ספרים בכוננית הישנה עמדו להם מסודרים למשעי ביטאוני חיל האוויר,הם קראו לי כמו מחכים למושיע,ובתוכם היו צפונות חוברות דגמים של מטוסים,לקחתי אותן,את כולן,ובניתי אותם,את כולם,אחד אחד והם היו כמו חידות בשבילי,פאזלים תלת ממדיים פלא של ממש והם מילאו אותי אושר וידע וסקרנות ואור גדול.

הפלא הזה של לקחת דף שטוח,דו ממדי,לגזור אותו,לקפל ולעצב אותו ולהפוך אותו למשהו תלת ממדי שנראה כמו הדבר האמתי פשוט סחף אותי והוא ממשיך לסחוף ולהפליא ולמלא אותי עד היום.

במהלך השנים בניתי מאות רבות של דגמים מנייר הטכניקות והיכולות התחדדו והשתכללו עד שהתחלתי לשפר לתכנן אותם בעצמי,למדתי לבד תוכנות תלת ממד,תוכנות גרפיקה,העברתי חוגי בניית דגמים במתנסים והפעלות לילדים,למדתי המון,ומתוך כל אלה הבנתי משהו,מה שאני הכי רוצה זה להעביר את החוויה שלי הלאה לדור חדש,שלא מכיר את הפעילות היצירתית הכל כך לא שגרתית הזאת שמפתחת כל כך הרבה יכולות ופותחת את הראש לכל מיני כיוונים ובעיקר מעצימה ומפרה את העוסק בה.

על בסיס ההבנה הזאת פיתחתי את "חוויה של נייר_פיסול בנייר לילדים",פעילות יצירתית שתעניק לכם ולילדים שלכם חוויה משותפת ומעצימה שמפתחת יכולות קוגניטיביות ומוטוריות ותבנה תחושת מסוגלות הצלחה וסיפוק .

 
אני מזמין אותכם לחוויה שכולה נייר
x

#{title}

#{text}

#{price}